Wskazówki podróżnicze a euro – Część I

0 Comments

kantor

Sezon urlopowy zbliża się wielkimi krokami. Już powoli zaczynamy myśleć, gdzie w tym roku spędzimy urlop: czy będzie to wypoczynek aktywny, czy lenistwo na ciepłej plaży. Zakładając, że jedziemy do krajów należących do UE, musimy zaopatrzać się w euro. Jak zatem przygotować się do wyjazdu pod względem finansowym? Oto trzy najważniejsze wskazówki.

Załóż konto w kantorze internetowym.

Kantor internetowy to najlepsze rozwiązanie dla osób wyjeżdżających na zagraniczne wakacje. Po pierwsze, pieniądze wymienimy szybko i w każdym dowolnym dla nas momencie. Jeśli więc zabraknie nam euro w czasie pobytu, w każdej chwili mamy możliwość zalogowania się do serwisu i dokonania transakcji. Nie są pobierane dodatkowe opłaty, nie ma ukrytych kosztów, a operacje są bezgotówkowe i trwają zaledwie kilka minut.

Po drugie, kantory internetowe oferują najbardziej korzystne kursy wśród placówek wymiany pieniędzy. Różnice w cenie euro pomiędzy serwisem online, a bankiem wynoszą kilka groszy. Biorąc pod uwagę większą sumę pieniędzy, oszczędności są naprawdę spore.

Korzystając z kantoru internetowego unikamy przewożenia ze sobą euro w portfelu, co wiąże się z niebezpieczeństwem kradzieży lub zgubienia. Pamiętajmy, że korzystając z kantoru internetowego, wymienione środki najlepiej przelać na swoje konto walutowe. Dzięki temu, będąc  na wakacjach możemy wypłacać tyle gotówki ile potrzebujemy lub płacić kartą.

Czytaj dalej: https://internetowy-kantorek.pl/wskazowki-podroznicze-a-euro-czesc-ii/

Tagi: , , ,